Parafia Pw. Chrystusa Króla

Parafia pod wezwaniem Chrystusa Króla Opole Metalchem, Opole, Metalchem

OVERVIEW

This website parafia-metalchem.pl currently has a traffic ranking of zero (the lower the more traffic). We have scanned one page within the site parafia-metalchem.pl and found one website interfacing with parafia-metalchem.pl. We were able to observe one social communication sites retained by parafia-metalchem.pl.

PARAFIA-METALCHEM.PL RANKINGS

This website parafia-metalchem.pl has seen varying quantities of traffic for the duration of the year.
Traffic for parafia-metalchem.pl

Traffic ranking (by month) for parafia-metalchem.pl

Traffic ranking by day of the week for parafia-metalchem.pl

WHAT DOES PARAFIA-METALCHEM.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafia-metalchem.pl Mobile Screenshot of parafia-metalchem.pl Tablet Screenshot of parafia-metalchem.pl

PARAFIA-METALCHEM.PL HOST

I detected that a lone page on parafia-metalchem.pl took one thousand one hundred and forty-one milliseconds to load. Our web crawlers could not observe a SSL certificate, so therefore we consider parafia-metalchem.pl not secure.
5.9.13.83

I identified that this website is operating the Apache server.

Parafia Pw. Chrystusa Króla

Parafia pod wezwaniem Chrystusa Króla Opole Metalchem, Opole, Metalchem

CONTENT

This website parafia-metalchem.pl had the following on the web site, "Kochani Parafianie i Goście! Dziękuję Wam za wspólnie przeżyte Triduum Paschalne,." We analyzed that the website said " Wszelką pomoc w przygotowaniu liturgii, liczne uczestnictwo, modlitwę i śpiew." It also stated " Niech ten piękny czas Zmartwychwstania Pańskiego będzie okazją do pogłębiania wiary. Oraz wspólnych wspaniałych spotkań w gronie bliskich, przyjaciół i znajomych. Życzenia od Waszego Proboszcza po kliknięciu w obrazek. Drodzy Parafianie i Goście,. Wielka Środa od 1700 i p." The header had Parafia pod wezwaniem Chrystusa Króla Opole Metalchem as the highest ranking search term. It was followed by Opole and Metalchem which isn't as ranked as highly as Parafia pod wezwaniem Chrystusa Króla Opole Metalchem.

SEEK OTHER WEBSITES

Parafia pw. Marki Boskiej Różańcowej w Miastkowie

00 w kaplicy w Rydzewie,. Poświęcenie kaplicy na parafialnym cmentarzu. parafianie Miastkowa przeżywali czterdziestogodzinne nabożeństwo ku czci Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, które, na zaproszenie proboszcza parafii, Księdza Kanonika Czesława Dygana, poprowadził Rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży, Ksiądz Prałat dr Jarosław Kotowski.

Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Św. Trójcy w Mikstacie

Od św Antoniego do św. Już po raz dziesiąty . 25 lutego Niedziela Ad . Światowy Dzień Chorego w . 51 Tydzień Modlitw o Trze . Dzieci z naszej parafii . Dzieci z Bożym błog .

Start - Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Nałęczowie

Kwietnia po mszy świętej o 17. Zapraszamy na misterium pod tytułem Jezus żyje przygotowane przez uczniów klasy 5. W Godzinie Miłosierdzia zgromadziliśmy się na wspólnej modlitwie. Serdeczne podziękowania dla Pani Agnieszki Szymczyk i kwiaciarni Kwietnik za przystrojenie naszego Kościoła. W Poniedziałki Kancelaria jest nieczynna! .

Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny - Kraków-Rżąka - Strona główna

2 Niedziela Wielkanocna, czyli Miłosierdzia Bożego - 8 kwietnia 2018r. Poniedziałek Wielkanocny - 2 kwietnia 2018r. Zapraszamy do nabywania książki o histori naszej parafii i osiedla. Książka stanowi cegiełkę, a środki uzyskane ze sprzedaży będą przeznaczone na dokończenie budowy kościoła. Masz pytania, uwagi? .

Parafia NSPJ w Rybniku - Niedobczycach

Grupa modlitewna W SERCU JEZUSA. Żywy Różaniec w intencji dzieci. Sobotni dzień nasi ministranci spędzili w Krakowie. Wyprawę rozpoczęli od wizyty w klasztorze Ojców Kamedułów, potem był stadion Wisły Kraków, sukiennice, Wawel i wreszcie Msza św. w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Szczegółowa relacja oraz zdjęcia z wycieczki dostępne są już na stronie ministrantów. Jezu Chryste, który prawdziwie powstałeś z mart.